Imprezy i Wesela

Wiemy ile trudu wiąże się z organizacją dużych imprez rodzinnych i firmowych. Zdajemy sobie sprawę ile czasu pochłaniają przygotowania dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i traktujemy go wyjątkowo. Stacja Dizajn oferuje pełną gamę usług związanych z organizacją pięknego bankietu powierzając Państwa oraz Waszych gości opiece naszej doświadczonej obsługi.

Zaopiekujemy się każdym elementem, zadbamy o wszystkie szczegóły oraz pomożemy Państwu w podjęciu decyzji na każdym etapie organizacyjnym, poczynając od kwiatów, dekoracji i muzyki, na wyśmienitym menu kończąc.

Stacja Dizajn to miejsce w którym rzeczywistość łączy się ze światem sztuki. Otoczeni pięknymi przedmiotami w zabytkowym wnętrzu dawnego Dworca Świebodzkiego zrelaksują się Państwo w gronie przyjaciół.

 

Sala bankietowa dostosowana jest do organizacji przyjęć od 40 do 100 osób. Przed lokalem znajduje się niewielkich rozmiarów ogródek, który specjalnie na tę okazję udekorujemy kwiatami i lampionami.

W kwestii dekoracji zapewniamy standardową aranżację florystyczną stołów i bufetu. Natomiast jeśli mają Państwo specjalne życzenia z pewnością uda nam się zorganizować coś wyjątkowego.

Usługi dodatkowe

Współpracujemy z wieloma firmami, które mogą uświetnić Państwa przyjęcie. Z chęcią doradzimy Państwu i pomożemy w wyborze odpowiednich świadczeń.

Na życzenie Gości organizujemy szereg dodatkowych atrakcji:

zespoły muzyczne, dj`e
videofilmowanie, fotografia
fontanny czekolady
pokazy barmańskie
pokazy tańca
nauka tańca… i wiele innych

 

Mamy mnóstwo możliwości, najłatwiej zadzwonić i umówić się na spotkanie. Pokażemy salę, menu, omówimy szczegóły.

Zapraszam

Robert Szeptycki tel: 888771888